Nomineer een 'vrijwilliger van het jaar'!

05 juni 2024


Op 29 juni as. zal de jaarlijkse vrijwilligersdag plaatsvinden. Op deze dag zetten we de vrijwilligers van onze mooie club extra in het zonnetje 🌞

Dit jaar willen we graag twee vrijwilligers éxtra aandacht geven. Vrijwilligers die een extra stap voor onze vereniging zetten en zich inzetten om onze club iedere dag weer een beetje beter te maken. Eén vrijwilliger wordt gekozen door het bestuur en één vrijwilliger door jullie, onze leden!

Jullie mogen hier dus iemand voor nomineren! Kennen jullie een vrijwilliger binnen onze club van wie jij denkt: deze persoon verdient het om extra in de watten te worden gelegd? Laat ons dit dan weten door het volgende naar ons terug te mailen:

1)      Naam van de persoon die je graag wilt aandragen als ‘vrijwilliger van het jaar’
2)      Een motivatie waarom jij vindt dat deze persoon dit verdient!

Op 29 juni zal het bestuur deze ‘vrijwilligers van het jaar’ bekend maken. Je hebt tot dinsdag 25 juni de tijd om je nominatie in te sturen naar [email protected]. We zien de nominaties graag tegemoet! 

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 73 648 0760

Tennispark TV De Hambaken

Het Wielsem 2a
5231 BW 's-Hertogenbosch

KVK-nummer

40215593