Sponsor

Sponsor commissie
 
De sponsor commissie zorgt ervoor dat de vereniging voorzien wordt van sponsor gelden, zodat diverse activiteiten georganiseerd kunnen (blijven) worden.
 
Naam Functie Telefoon
Douwe Homma Voorzitter 0653 261 853
Wim Goedhart Lid 0651 827 962
Huub Raaijmakers Lid 0651 413 592

 

Onze sponsors op een rij

Dankzij onze sponsors kunnen we veel (extra) activiteiten ondernemen. Daar zijn we erg dankbaar voor. Een overzicht van onze sponsors met "links" naar hun website of e-mailadres vind je hieronder.

Wit u meer weten over de sponsormogelijkheden, neem dan svp contact op met Douwe Homma of e-mail naar [email protected].

Overzicht sponsors per 1 janauri 2018
 
 
ALGEMEEN EN WINDDOEKEN

Bavaria / www.bavaria.nl/

  Gloudemans Optiek / www.gloudemansoptiek.nl

RECLAMEBORDEN

Aannemersbedrijf Jan Spijkers & Zn / http://www.janspijkers.nl/


APS Administratie en Advies/http://www.apsadministratie.nl/

Banketbakkerij Jan de Groot / http://www.bosschebollen.nl/ 


Bechtold Sportief /www.bechtoldsportief.nl/


Ben de Graaff Project BV / http://www.bendegraaffproject.nl/

Coop / www.cooponline.nl/


De Huisdiersuper / www.dehuisdiersuper.nl/


Eetpaleis 't Vosje / www.eetpaleis-tvosje.nl/ 

FysioMaatwerk / www.fysiomaatwerk.nl/


Goedhart & Huysmans Gevelrestauraties / www.goedhartenhuysmans.nl

IVT thuiszorg / www.ivtthuiszorg.nl


Knops Assurantiën B.V. / http://www.knopsassurantien.nl/


Lingerie4u / www.lingerie-4u.nl/


Liu Juwelier (Rompertpassage)   


Marijn Burghouts exclusieve herenmode / www.burghoutsherenmode.nl/


Parcon / www.parcon-werkendam.nl/


Prima Clean / www.primaclean.nl/


Restaurant Metropole / www.restaurantmetropole.nl/


Restaurant Rhodos / http://www.restaurant-rhodos.com/


Shoarma Pizzeria Orthen / http://www.shoarmapizzeriaorthen.nl/


Showevents Entertainment / http://www.showevents.nl/


Tankstation Esso Brabantbad


Tetto Dakdesign / www.tettodakdesign.nl 


Van Eijndhoven Glas- en Schilderwerken / [email protected]


Van Isselt Reclame / www.vanisselt.nl 


Van Tienen Drankautomaten B.V. / http://www.vantienen.nl/ 


Van Vugt Verhuur / http://www.vanvugtverhuur.nl/


Voegersbedrijf Schapendonk & Verharen / http://www.schapendonk-verharen.nl/

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 73 648 07 60, bgg +31 6 51 08 29 39

Tennispark TV De Hambaken

Het Wielsem 2/a
5231 BW 's-Hertogenbosch
Nederland